bromostříbrná fotografie, 1971, 26 x 31,5 cm, sign. PD Jan Saudek, vzadu připsáno věnování: Markétě Lusk jednou na jaře, okraje lehce poškozené a pokrčené
Literatura: publikováno: FOTOGRAFIE Zeitschrift intern. Fotokunst, Herausg. W. Schulz, Heft 4 Akt&Erotik von April 1978
studium na Státní grafické škole v Praze
ID: 219
Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)