litografie, 1971, 27 x 18 cm, sign. PD A Brunovský 1971, č. 2/40
Provenience: ze sbírky Dr. Gerda Köhrmanna, ředitele Galerie Baukunst v Kolíně nad Rýnem
Literatura: Albín Brunovský - Kompletné grafické dielo 1960 - 1997, č. 363
studium na SŠUP v Bratislavě, žák prof. V. Hložníka na VŠVU
ID: 206
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu