Koupel
olej, plátno, 71 x 40 cm, sign. PD T. Svoboda
ID: 178
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK