Klapka podruhé!
olej, plátno, 75 x 106 cm
ID: 177
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Odhadní cena: 12 000 - 20 000 Kč CZK