Pohled na chrám sv. Mikuláše
olej, plátno, 1918, 59 x 43 cm, sign. LD J. Písecký 1918, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, autor byl český krajinář tvořící na počátku 20. století. Studoval soukromě v Kroměříži, posléze cestoval a čerpal inspiraci hlavně v jadranských reáliích. Známé a vyhledávané jsou však i jeho krajinářské malby z Čech a taktéž malby pražských výhledů, k nimž patří toto nabízené dílo
ID: 152
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Odhadní cena: 22 000 - 25 000 Kč CZK