Pohled na Pražský hrad
akvarel, papír, 1925, 57 x 77 cm, sign. PD Margold 1925, rám, na rámu drobná poškození
ID: 151
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Odhadní cena: 9 000 - 12 000 Kč CZK