Pohled na Štramberk
olej, karton, 34 x 49 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám
ID: 147
Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK