Dubrovník
olej, karton, 36 x 52 cm, sign. PD Cína Jelínek, rám, na rámu oděrky
ID: 146
Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK