Náměstí sv. Marka
olej, karton, 30 x 47 cm, sign. PD Svoboda, rám, malíř studoval nejprve u Edvarda Čiháka a posléze absolvoval grafický kurz u Alexandra de Piana. Nalezl zalíbení v exotických motivech, které se v jeho obrazech objevovaly zejména díky četným studijním cestám po Středomoří a Africe. Na jeho plátnech jsou nejčastěji zobrazeny mořské výjevy, přímořské krajiny ale také portréty lidí v národních krojích či rybářské scény. Po ukončení cest se usadil v Praze kde si zřídil ateliér., rám na dvou místech lehce odštíplý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 145
Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Odhadní cena: 15 000 - 20 000 Kč CZK