Z Čech až na konec světa
olej, sololit, 1977, 29 x 36 cm, sign. PD Zd. Mézl 77, rám, Mézlova tvorba je prodchnuta osobitým smyslem pro humor, jeho dílo je plné ironie, sarkasmu i provokace. O čemž nám svědčí přítomnost patrolujícího křižníku na „rajské scenérii“ plné jinotajů a smyslných narážek
žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
ID: 133
Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)