Anička v šedých šatech
tuš, akvarel, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 169
Provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života
člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
ID: 111
Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Odhadní cena: 8 000 - 12 000 Kč CZK