Rez za zdí
akryl, plátno, 2011, 100 x 80 cm, sign. vzadu Patrik Hábl 2011, tato reprezentativní ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, je publikována v autorově výběrové publikaci, která mapuje umělcovu tvorbu z let 1995 až 2012. Díla Patrika Hábla byla opakovaně nabídnuta v rámci aukcí současného světového umění v londýnských aukčních síních Sotheby´s a Christie´s a pokaždé byla vydražena s výrazným nárůstem ceny
Literatura: P. Hábl - Z čista černa, Galerie D&V Art Praha 2012 (katalog je součástí položky)
ID: 91
Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 03. 11. 2022 15:00
Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)
Odhadní cena: 140 000 - 180 000 Kč CZK