Na háku
olej, dřevo, 2006, 69 x 44 cm, sign. vzadu Z. Ryšánková 2006
ID: 283
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 19:42
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)