Stavení
akvarel, tužka, papír, 34,8 x 48 cm, sign. PD, rám, v horní části papíru skvrny, rám mírně otlučený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 232
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 18:54
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu