Duha
litografie, 1982, 30 x 33 cm, sign. DU Stanislav Holý, Věnování Kubovi
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 145
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:24
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu