Nelehká volba
olej, plátno, 70 x 50 cm, sign. PD Jan Rapin, rám, Malíř a grafik Jan Rapin se narodil v roce 1956 v Praze. Ve své tvorbě navazuje na tradiční hodnoty od gotické duchovnosti přes barokní hru se světlem až po moderní výtvarné proudy. Obdiv k barokní tvorbě se odráží především v barevné skladbě a kompoziční vyváženosti. Ve figurální tvorbě zachycuje harmonii a estetické hodnoty, které už řadu let nalézá především v postavě ženy. Obdržel mezinárodní uznání na přehlídce akvarelové malby v Římě. Vystavuje v Čechách i v zahraničí. Jan Rapin patří mezi uznávané výtvarníky současné umělecké scény. Dokazuje to i počet jeho samostatných výstav. Na zadní straně popsáno autorem
žák prof. Kepky na Akademickém gymnáziu v Praze, poté soukromé studium u P. Hany, zakladatel Nadace českého výtvarného umění
ID: 122
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 10. 2022 17:01
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu