Podzimní krajina
pastel, tempera, akvarel, papír, 1992, 15,8 x 26 cm, sign. PD JLorencová 92, rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 9
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 10. 2022 18:18
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu