Jana Reinerová (1946)
Dům v Jeruzalémě
litografie, 16 x 15 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/69
žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
ID: 55
Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 29. 09. 2022 14:54
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID8**4
Historie příhozu