Vesnice v noci
litografie, 1971, 29 x 58,5 cm, sign. DU OStritzko 71, autorský tisk, LD věnování: Panu Svobodovi s přáním, aby prospíval na svobodě srdečně OStritzko 71
the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
ID: 892
Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:26
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids