Alegorie létání
tuš, akvarel, perforovaný papír, 1996, 84 x 60 cm, sign. PD Jan Rýz 96
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 866
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 14:00
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids