Motorka
litografie, 2012, 20,5 x 28,3 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 52/100, u horního okraje papíru malá nepatrná šmouha
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 839
Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:33
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids