Hrachor ve váze
olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 837
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:31
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids