Hrachor ve váze
olej, karton, 35,5 x 30 cm, sign. PD J.B. Pospíšil, rám, na zadní straně štítek s popisem a věnováním autora z roku 1943, malba mírně zašlá
žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze
ID: 837
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:31
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)