Touha
dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno
Provenance: Antiquarian Dlážděná
the disciple of prof. J. Preisler, J. Bukovac and A. Brömse at the Academy of Fine Arts in Prague
ID: 835
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:29
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID2**5 History of bids