Samota v dešti
litografie, 1986, 17,5 x 25,5 cm, sign. PD Z. Oberthorová 86, rám, č. 67/100
ID: 819
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:13
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 819
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)