Záporožští kozáci píší Sultánovi
olej, plátno, 1. pol. 20. století, 39,5 x 50 cm, krakeláž na malbě, plátno protrženo
ID: 816
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)