Hlava selky I
olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 788
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:42
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids