Hlava selky I
olej, dřevo, 19 x 16,8 cm, sign. PD, rám, rám otlučený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 788
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)