Studie 5
tužka, akvarel, papír, 1970, 61 x 42 cm, sign. PD Mžyk Josef 1970
žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
ID: 781
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:35
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu