Toaleta - šatník
tužka, akvarel, papír, 1978, 67 x 63,5 cm, sign. PD Mžyk Josef 1978
žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
ID: 780
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 12:34
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu