Květina ve džbánu
olej, plátno , 60 x 60 cm, sign. LD Kindler , rám
Antiqari.at Radhošťská
ID: 654
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:28
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu