Portrét dámy s motýly
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý
Aantiqari.at Radhošťská
the disciple of prof. T. F. Simon
ID: 648
Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:22
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids