Portrét dámy s motýly
litografie , 29 x 20,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám , zažloutlý papír, rám mírně zašlý
Antiqari.at Radhošťská
ID: 648
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 10:22
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu