Po dešti
litografie, 47 x 33 cm, sign. PD L. Janovská, rám, na zadní straně štítek s popisem, razítkem autorky a ČFVU, grafický list posunut mírně do leva v rámu
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 644
Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 10:21
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids