Luční kvítí ve džbánu
olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám
žákyně prof. Berana na PedF UK, členka FVU
ID: 591
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 09:25
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)