Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
suchá jehla, 1988, 31 x 23 cm, sign. DU K. Beneš 88, rám, č. 14/100, rámu chybí zadní deska
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 537
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 08:31
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**2
Historie příhozu