Signovaný plakát k výstavě Premiéra (Galerie Vltavín 6. 8. 2020 - 25. 9. 2020)
lesklý, 2020, 100 x 70 cm, sign. PU Jan Saudek
ID: 1
Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 09. 2022 14:09
Current price: 3.103 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID8**3 History of bids