Oblouky u Domažlic
akvarel, tempera, tuš, papír, 44 x 61,5 cm, sign. PD Pitrmann, rám, LD popsáno autorem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 7
Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:06
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids