Žně (z cyklu Žně)
lept, 1942, 9,8 x 13,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann, rám, 3/100, LD v desce značeno Pitrmann 1942
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 23
Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:22
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids