Rybník u silnice
olej, sololit, 1959, 63 x 95 cm, sign. LD Pitrmann 1959, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora (pův. cena 17000 Kč), signatura méně zřetelná
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 22
Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:21
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids