Sázava v létě
olej, karton, 1952, 49 x 66 cm, sign. PD Pitrmann 52, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko autora
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 16
Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:15
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids