Luční kytice
olej, sololit, 1953, 70 x 57 cm, sign. PD Pitrmann 53, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 10
Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 10. 2022 14:09
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids