Papoušek
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. LD a zezadu Anderlová
absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina
ID: 80
Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)