Muž v prázdnu
zlacený reliéfní tisk, 1990, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, č. 2/70, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Provenience: Ze sbírky Dr. Ivana Hrdiny
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 8
Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu