Hlava ženy, která povstává
reliéfní tisk, 1984, 29,5 x 21,3 cm, sign. LD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Provenience: Ze sbírky Dr. Ivana Hrdiny
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 7
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)