Z cyklu z mikrosvěta
akvarel, tuš, papír, 1979, 43,5 x 32 cm, sign. PD Zívr 1979, rám
žák prof. H. Johnové na VŠUP v Praze, člen Skupiny 42, Tvůrčí skupiny Radar a Umělecké besedy
ID: 64
Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu