František Říha (1910-1986)
studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž; malíř, pedagog; působil jako středoškolský profesor; věnoval se malířské tvorbě, v obrazech výtvarně poetizoval moderní město a civilizaci; většinu své práce zaměřil především na dětskou ilustraci; byl zastoupen na četných kolektivních výstavách tvůrčí skupiny Radar
Noční nábřeží
olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem
ID: 55
Vyvolávací cena: 16.500 CZK (688 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 16.500 CZK (688 €)
Poslední dražitel: ID4**7
Historie příhozu