Dobrou noc
reliéfní tisk, 2000, 15,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, pravost ověřena Nadací Kmentová Zoubek
Provenience: Ze sbírky Dr. Ivana Hrdiny
žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
ID: 5
Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)