Ženský akt
akvarel, tužka, papír, 1974, 60 x 50 cm, sign. PD Mžyk Josef 1974, rám
žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
ID: 49
Vyvolávací cena: 8.200 CZK (342 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 8.200 CZK (342 €)