Kudy Kam?
litografie, 2005, 31 x 17 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005
žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 488
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 22. 09. 2022 15:00
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)